• Ново
Обликување на вратите се вклопуваат Изберете: 1978- Chevrolet C10, 1976- Blazer Chevrolet

Обликување на вратите се вклопуваат Изберете: 1978- Chevrolet C10, 1976- Blazer Chevrolet

Buyers rating:
DEN 66.56

Износ

Обликување на вратата; Горна десна страна; w/клипови; имитира ОЕ за фабрички изглед на нешто што навистина ја одложува реставрацијата на вашето рано квадратно тело е точна трим. Без разлика дали тоа е за брадавиците, кабината, вратата, креветот или задната врата, Holley Classic Trucks има совршен фабрички стил за да го заврши вашиот проект на вистински начин. Овие обврзници од телото се изработени од алуминиум и полирани до светла завршница. Потоа, тие се јасни анодизирани за заштита на корозија. Објавувањата на телото од 1973-1980 година се карактеризираат со црна лента за акцент оригинал во 1973-1976 и 1978-1980 пикап Chevy & GMC C/K. Облеките, исто така, ќе одговараат на 1977 година, која првично имаше жолт акцент лента. Mimics OE Trim за фабрички изглед одговара на Изберете : 1973-1976.1978-1979 Chevrolet C10 1976-1977,1980 Chevrolet Blazer 1973-1975,1977-1979 Chevrolet K10 и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-виџет за проверка.

Карактеристики

Производи во категоријата

1R реле за светло на опашката
  • Ново
Оценка на клиентот:

1R реле за светло на опашката

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 887.68