• Ново
Sunsong A C собрание на црево за вшмукување на ладење

Sunsong A C собрание на црево за вшмукување на ладење

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

А / c ладилно празнење / вшмукување црево Собрание Сите црева изработени со двоен wallид под притисок црево, компатибилно со R12 или R134 A, ги надминуваат барањата на SAE J2064 C за работа и перформанси, обезбедувајќи долг живот. Изведбата на цревата има отпорност на пулс, отпорност на стареење, отпорност на озон, отпорност на шок и мала пропустливост. Црева оценети на -40 степени за одлични перформанси на ладно време. Секое црево има специфичен дизајн на апликација што ги надминува OEM формуларот, вклопувањето и барањата за функција со дихтунзи, О-прстен и заптивки вклучени како што се бара.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цилиндар на робови на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цилиндар на робови на спојката

Перфектен спојката на спојката Славениот цилиндер изгради репутација во автомобилската индустрија за

DEN 1.67