• Ново
Регулатор на прозорецот за 2004 година- Mitsubishi Galant Front, лев возач моќ со мотор

Регулатор на прозорецот за 2004 година- Mitsubishi Galant Front, лев возач моќ со мотор

Buyers rating:
DEN 501.92

Износ

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет Motor Custom : Nofit : Директен фитфит Тип : Директен замена на бројот : MR599947 INTERCHANGE Број на дел : 748582, MR5999477. , Поправка и потреби за одржување - Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : пред, левоитсубиши2004-2012 Galant OE Број : MR599947. Број на размена на дел : 748582, MR599947. Се вклопува во Изберете : 2004-2012 Mitsubishi Galant и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата