• Ново
Сензор за брзина Компатибилен со 2004 година- Крајслер ПТ крстосувач Заден, возач или патничка страна, женски конектор пин тип 2-проток терминал

Сензор за брзина Компатибилен со 2004 година- Крајслер ПТ крстосувач Заден, возач или патничка страна, женски конектор пин тип

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Специфит на производи : Директен Fit Quantity Продадена : Продадена индивидуално Конектор Пол : Femaleенски конекција на врски : пин типичен квантитет : 2-проследен терминалски пол : машки терминал Монтирање Локација : Воланини ОЕ Број : 4860038 Adinterchange Број на дел : АЛС1126, 4860038 ADWARNARY : Сензор произведен од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compatiational со следниве возила : Позиција : Заден, лев или десенчерл2004 -2010 PT Cruiser го заменува бројот на OE : 4860038 AD. Број на размени во размени : ALS1126, 4860038 AD. Се вклопува во Изберете : 2004-2010 Крајслер ПТ Крузер и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Континентална мулти-V
  • Ново
Оценка на клиентот:

Континентална мулти-V

Континенталниот елита Серпентински појас изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет

DEN 3.00
Собрание на вретено на MaxPower за 36
  • Ново
Оценка на клиентот:

Собрание на вретено на MaxPower за 36

330250 на Max Power вклучува (1) склоп на вретено за 36 ", 38 " или 42 "Poulan, Husqvarna или Craftsman Mower и работи со лопати со дупк�

DEN 374.40