• Ново
Премиум комплетен комплет за сопирачките

Премиум комплетен комплет за сопирачките

Buyers rating:
DEN 3563.20

Износ

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси. VGX Premium Комплетен комплет за сопирачки : Тивка, чиста и долготрајна изведба. Владата во согласност со керамички формула 2025. Ги исполнува или ги надминува барањата за перформанси на ОЕ. Fitment : Ford : Explorer (06-10) R, Explorer Sport Trac (07-10) R; Меркур : Планинар (06-08) Р.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цилиндар на робови на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цилиндар на робови на спојката

Перфектен спојката на спојката Славениот цилиндер изгради репутација во автомобилската индустрија за

DEN 1.67
Оригинален заптивка на вентилот EGR
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оригинален заптивка на вентилот EGR

Оригинален заптивка на вентилот EGR Вентилак Оригиналниот заптивка на вентилот EGR е компонента за замена

DEN 3008.00