• Ново
Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

Карактеристики

Производи во категоријата