• Ново
Премиум комплетен комплет за сопирачките

Премиум комплетен комплет за сопирачките

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Овој комплетен комплет за сопирачки VGX Premium нуди тивки, чисти и долготрајни перформанси. VGX Premium Комплетен комплет за сопирачки : Тивка, чиста и долготрајна изведба. Робусна полуметална формула-2025 година во согласност со владата. Ги исполнува или ги надминува барањата за перформанси на ОЕ. Форд : Форд : Круна Викторија (95-97) ѓ; Линколн : градски автомобил (95-97) ѓ; Меркур : Гранд Маркис (95-97) Ф.

Карактеристики

Производи во категоријата