• Ново
Преносна тава компатибилна со 1995 година- Chevrolet Cavalier и 1997 година- Малибу се продаде индивидуално

Преносна тава компатибилна со 1995 година- Chevrolet Cavalier и 1997 година- Малибу се продаде индивидуално

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity Sold : Sold individually Color/Finish : Black Material : Steel Length : 15.5 in.Depth : 1.5 in.Width : 18.5 in.Includes : Drain plug Interchange Part Number : 265803, 4 F1 Z7 A194 AA, F6 DZ7 A194 B, YF1 Z7 A194 AANotes : 19-bolt hole Replaces OE Number : 4 F1 Z7 A194 AA, F6 DZ7 A194 B, YF1 Z7 A194 AAWARRANTY : 1-годишен неограничен милеа за гаранции Произведено од компоненти со највисок квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтин за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрика. the following vehicles : Chevrolet Compatible With : 2002-2005 Cavalier LS Sport transmissionmfrcode : 4 T40-ECompatible With : 97-99 Cavalier RS ​​transmissionmfrcode : 4 T40-ECompatible With : 95-2002 Cavalier Z24 transmissionmfrcode : 4 T40-ECompatible With : 95-2005 Cavalier (submodel : BASE, LS) TRANSICANMFRCODE : 4 T40-ECMOMPATINGET со : 2005 CLASSIC BASE 4-SPEED, AUTOMATIC TRANSAXLE, MANFRANSSANTMFRCODE : 4 T40-ECOMPATILENT со : 2004 Classic (подмодел : BASE, LS) Компатибилен со : 2005, 2010 Cobalt Base Transminch Mfrcode : 4 T45- Ecompabtional со : 2010 Cobalt LT Team Team Canada Manfrance Mfr Code : 4 T45-ECOMPATIGLE со : 2008 COBALT SPORT TRANSICANMFRCODE : 4 T45-ECOMPATITALITION со : 2005-2010 COBALT (подмодел : LS, LT) Transmily MFRCODE : 4 T45-ECLOMPATILEDETION LTZ, SS) Transfermf Code : 4 T45-ECOMPATIBLE со : 2007-2011 HHR LS PLANER TRANSIMENTMFRCODE : 4 T45-ECOMPATILED со : 2007-2010 HHR LT PANEL TRANSIMENTMFRCODE : 4 T45-ECOMMPATIONTIONDIONTION HHR SS PANEL TRANSIMENTMFRCODE : 4 T45-ECOMPATIGHT со : 2006-2011 HHR (подмодел : LS, LT) Transminsing Mfr Code : 4 T45-Ecompatibational со : 2004-2005 Malibu Base Mfr Code : 4 T45-E Inchangance Дел Број : 265809, 8685184.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цилиндар на робови на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цилиндар на робови на спојката

Перфектен спојката на спојката Славениот цилиндер изгради репутација во автомобилската индустрија за

DEN 1.67
Бекарнли 101- топка зглоб
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101- топка зглоб

Делови на Бек / Арнли ги исполнуваат Странските таблички на Име на ОЕ за форма, вклопување и функција...

DEN 4753.44