• Ново
Регулатор на прозорецот за 2004 година- Lexus ES 2002- ES FRONT, LEST REVRIT SOWER со мотор

Регулатор на прозорецот за 2004 година- Lexus ES 2002- ES FRONT, LEST REVRIT SOWER со мотор

Buyers rating:
DEN 720.96

Износ

Специфичен производ на производот : Power Features : Со пакет на моторцистим : Nofit : Директен фитмент Тип : Директен замена Број : 6980233070 INTERCHANGE Број на дел : 6980233070 NOTES : 5 пинови; Со анти-пинч карактеристики : 1-годишна неограничена милест гарантирана од компонентите со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtional со. Следниве возила : Позиција : Front, Left Lexus2002-2003 ES3002004-2006 ES330 OE Број : 6980233070. Број на размена на делот : 6980233070. Одговара на избор : 2002-2006 Lexus ES и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-виџет за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

1R реле за светло на опашката
  • Ново
Оценка на клиентот:

1R реле за светло на опашката

WVE е водечки извор на напредни компоненти на електроника на возила за апликации за замена во апликациит�

DEN 887.68