• Ново
Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња За Мали Средно Големи Кучиња

Зимски Капут за кучиња, Топла Дебела Јакна За Кучиња Отпорна На Ветер за Снежно Дождливо Студено Време, Облека За Елек За Кучиња

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Карактеристики : 1. Еластичната ткаенина ја апсорбира потта и дише правилно, ја меси тивко и се загрева, не е лесно да се апчиња и е многу удобно2. Палтото е изработено од памучна ткаенина, која е мека и удобна, се загрева без избледување и е отпорна на абење3. Тридимензионалното сечење е погодно за мачки и кучиња, што ги прави миленичињата попријатни за кожата и удобни4. Машина за перење, издржлив, стилски, ретро, исклучителни детали, лесен и ветроупорен.5. Лесен за носење и чистење, лесен за ставање и полетување. Тоа не е само добар подарок за родендени, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста и Божиќ, туку и топла грижа за вашето домашно милениче.Спецификации : Материјал : Памучна боја : розова, сива големина : должина на Бистата и грбот : 28см/11,02" 20см/7,87"С : 34см/13,39" 25см/9,84"м : 38см/14,96" 30см/11,81"Л : 42см/16,54" 34см/13.39"Xl : 46cm/18.11" 38cm/14.96"пакет вклучени : 1pc * куче топло coatnote : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 0,5-2 см разлики поради рачно мерење. Ова е одличен избор на зимска облека, палтото за елек за кучиња им овозможува на кучињата да добијат сеопфатна топлина во студената зима. Овој зимски капут за кучиња е изработен од ветроупорна ткаенина, која може да одолее на coldзијата на студениот ветер во ветровито и дождливо, одржувајќи го кучето суво и топло. Исклучителни шевови, Лесно Затворање НА КУКАТА И ЈАМКАТА, Лесно ставање и земање на удобен стомачен дел, Топла постава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33
Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустан За Миленичиња шулемин, Фустан За Миленичиња Што Дише Слатко Теди Пролет Лето Симпатичен Фустан Со Леопард Принт Пет Облека

Опис : овој фустан за миленичиња може да им донесе на вашите миленици удобно чувство на носење бидејќи е

DEN 0.67
Приказната За Дејмон И Питијас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Приказната За Дејмон И Питијас

Ова дело е избрано од научниците како културно важно и е дел од базата на знаење на цивилизацијата каква

DEN 279.84