• Ново
Елегантна Мала Опашка Куче Бандана, Падне Јавор Лист Девојка Куче Бандани За Мали Средни Големи Кучиња Перат Квадратни Куче Шамија Прилагодливи Куче Шамија

Елегантна Мала Опашка Куче Бандана, Падне Јавор Лист Девојка Куче Бандани За Мали Средни Големи Кучиња Перат Квадратни Куче

Buyers rating:
DEN 432.00

Износ

Здраво, добредојдовте во мојата продавница : ) моето крзно име за бебиња Е Лето, вообичаено би поминувал многу време облекувајќи се за забави, излети или фестивали, а моето момче секогаш ќе ме чекаше трпеливо настрана со мавтањето со опашката. Можев да видам очекувања и желба како сјаат низ неговите очи. Затоа, сакам да го облекувам и за различни прилики. Направив јака за кучиња и бандани со памучна ткаенина мека како облаците, заедно со материјал за дебели мрежи за учење. Потоа се совпадна со романтичен лак и различни модели што укажуваат на различни сезони-живописната Пролетна тема, шарената Летна тема, романтичната Есенска тема и снежната Зима. И имав толку многу комплименти за него. Оригиналната идеја За Елегантна Мала Опашка започна од искрена љубов. Ако имате добра придружба, куче или мачка, Елегантната мала опашка е вашиот најдобар избор за да ги направите помодерни, елегантни, слатки или непослушни..каков стил сакате! Да се биде убав не е само наша потрага, нели? Имаме 2 големини за избор. Големина Мала : 23 "(58см) X16 "(40,6 см) X16 " (40,6 см). Големина Голема : 30 " (76,2 см) X21"(53,3 см) X21"(53,3 см). ГОЛЕМИНА-Мала=23"(58см) X16"(40,6 см) X16"(40,6 см), Голема=30"(76,2 см) X21"(53,3 см) X21"(53,3 см).Ве молиме измерете го вратот на вашето куче пред да го купите. МАТЕРИЈАЛ ЗА КВАЛИТЕТ НА РЕМИУМ-БАНДАНАТА е изработена од издржлив мек памук и материјали со врвен квалитет, двојниот слој ја прави долготрајна, не како другите бандани со низок квалитет само со еден слој. Сите професионално зашиени околу банданата со завршени рабови, така што нема да се разоткријат. ШИРОКА УПОТРЕБА - нашата бандана користи уникатни дизајни и бои, тоа ќе го направи вашето куче да изгледа шармантно и модерно на фотографија, забави, свадби или патувања. Суштински подарок за да ги направите вашите миленици различни. ИСТОК ЗА МИЕЊЕ И ПРЕКЛОПУВАЊЕ - Овие марами за кучиња може да се преклопат многу пати, лесни за чување и носење. Достапни се машинско перење и сушење, едноставно можете претходно да го измиете во ладна вода ако сте загрижени дали ќе течат боите. НАЈДОБРА УСЛУГА-не двоумете се да ме контактирате ако имате какви било барања или прашања во врска со јаката или големината, би сакал да ви помогнам што можам да направам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Џемпер од розова лак точка м
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џемпер од розова лак точка м

Чувајте го вашето милениче пријатно оваа сезона во џемперот со сино розово лак Овој симпатичен џемпер и

DEN 287.84
Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оактри Облека За Кучиња Што Дише Шарена Вратоврска-Боја Елек За Кучиња За Мало Средно Куче Памучна Кошула За Кучиња Дуксер Облека

краток опис не е достапен Карактеристики : 1 Овој елек е изработен од меки и удобни полиестерски влакна, �

DEN 1.00
Скелет куче пижама големина д -р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скелет куче пижама големина д -р

Ноќта на вештерките Скелетот Пет пижама Оваа симпатична костум за Ноќта на вештерките во костуми за куч

DEN 204.48