• Ново
Pet Life ® Активен Hybreed 4-Насочен-Истегнување Фитнес Перформанси Куче Маица

Pet Life ® Активен Hybreed 4-Насочен-Истегнување Фитнес Перформанси Куче Маица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

ДОМАШНО милениче life ® АКТИВНА "Hybreed" Двобојна Маица За Изведба е изработена и Конструирана со специјално формулирани Ултра лесни и добро Проветрени еластични ткаенини кои ги подобруваат Перформансите, Мобилноста и Дишењето. Карактеристики 4-Насочна Конструкција Што се движи подобро во секоја насока со опуштено вклопување. Двете инфузирани ткаенини имаат специјално формулирани Микро-влакна кои содржат перфорирани панели кои нудат опкружувачка вентилација. Овој материјал мек на допир речиси се чувствува како секундарен слој на флексибилна кожа и има својства За Брзо Сушење што и двете ја одбиваат влагата или потта на телото додека нудат технологија Против Мирис која помага при предизвикување мирис на микроби. Хибридната Маица е Исто така ЗАШТИТНА ОД УВ од штетните зраци на сонцето и совршено се вклопува за да помогне во задржувањето на пролеаните влакна. Дизајн Двојно Засилено зашиено потпирање на секој спој за долговечност и издржливост со дизајн За Повлекување за лесен пристап и исклучување и Рефлектирачко Снимање за дополнителна ноќна видливост. Машина За Перење. Овој стил е дел од Нашата Колекција На Активна Облека За Миленичиња Life®. Достапно во Повеќе Големини и Бои.СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) Должината"Назад " Е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики за приближување на големината.ЕКСТРА МАЛИ : Назад : 9.5" Градите : 13.5" Вратот : 9.5" Ракав : 6.5"МАЛИ : Назад : 11.5" Градите : 16.5" Вратот : 12.5" Ракав : 7"Средно : Назад : 14.5" Градите : 20.5" Вратот : 14" Ракави : 7.5"ГОЛЕМ : Назад : 18.5" Градите : 25.5" ВРАТОТ : 16.5" Ракав : 8"Екстра Голем : Назад : 21.5" Градите : 30.5" ВРАТОТ : 19.5" Ракав : 8.8" Ултра-Тенка, Перфорирана И Дише 4-насочна КОНСТРУКТИВНА ТКАЕНИНА За Целосна Удобност, Мобилност И Флексибилност. Карактеристики технологија за перформанси За Брзо Сушење која навистина брзо се суши додека ја отстранува влагата за одржување на телесната температура. Обезбедува ув заштита помагајќи да се спречат штетните зраци; Помага при одржување на пролеани влакна. Засилено Шиење За Издржливост и Долговечност; Рефлектирачко лепење за ноќна безбедност. Добро координиран двобоен дизајн; Машина За Перење.

Карактеристики

Производи во категоријата