• Ново
Јордефано Куче Бандани - Шамија Триаголник Лигавчиња За Мали, Средни И Големи

Јордефано Куче Бандани - Шамија Триаголник Лигавчиња За Мали, Средни И Големи

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Јордефано бренд бандани постави и го одржува стандардот за квалитетни марамчиња за многу години. Нашите бандани ја носат наградата за најдобар квалитет поради нивниот памук со висок калибар, зашиени рабови и двострано печатење без избледување. Овие карактеристики ја зголемуваат долговечноста и функционалноста на банданите. Дури и по повеќе години и миење, ткаенината и бојата остануваат недопрени и живописни. Традиционално, тие се вклопуваат во вашиот џеб како хенки, може да се врзат околу главата како лента за пот и да се носат околу раката или вратот како шарен додаток. Многу добро за кучиња или за домашни миленици. Изработен од издржлив полиестерски материјал што го прави идеални бандани за кучиња, машинско перење и сушење на располагање. Ова ги прави идеалните бандани за кучиња од мали до големи. Доаѓа како 30 х 20 х 20 инчен триаголник бандана, која може да се преклопи повеќе пати. Оваа кучешка бандана е идеална за кучиња со средна до голема големина, но може да работи и како мала кучешка бандана доколку е преклопена. Ве молиме измерете ја големината на вашата слатка и оставете простор за врзување јазол. Рака се чувствуваат и удобно, дише и светлина. Исто така може.

Карактеристики

Производи во категоријата

Скелет куче пижама големина д -р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скелет куче пижама големина д -р

Ноќта на вештерките Скелетот Пет пижама Оваа симпатична костум за Ноќта на вештерките во костуми за куч

DEN 204.48
Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет Капа За Елек За Мечки, Комплет За Капа За Кучиња Пролет Лето, Макарон Кариран Елек За Миленичиња И Бејзбол Капа, Симпатичен

Известување : шапката е бесплатен предмет Ако големината не е соодветна, таа не може да се врати или разм

DEN 1.33