• Ново
Авамо Жените Краток Ракав Шупливи Маица Лето Лабава V Вратот Повик Блуза Пуловер Еднобојна Салон Туника Врвот

Авамо Жените Краток Ракав Шупливи Маица Лето Лабава V Вратот Повик Блуза Пуловер Еднобојна Салон Туника Врвот

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Против Врвови На Вратот, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Цврста Блуза, Летна Маичка, Лабава Основна Маичка Тип : Цврст Дизајн На Боја : Чипка, Спојување, Шуплива Боја : Портокалова, Светло Сина, Сива, Бела, Зелена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Должина на Полиестерлегија : Должина На Колкот : V Должина На Вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер и памук, женска удобна маица, дише, мека, удобна и лесна. Обезбедете пријатно искуство со носење.2. Дизајн : врат На Екипажот, краток ракав, спојување, лабави туники, секојдневни блузи, основни маици, летна маица на плажа.3. Натпревар : оваа маица со кратки ракави совршено речиси сѐ, можете едноставно да ја спарите со вашите слаби фармерки, шорцеви или хеланки; ако ја напикате кошулата во панталоните, ќе изгледа многу стилски, лично и витко.4. Прилика : ова е одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица, датум, канцеларија, работа, одмор или секоја пригода, одговараат за секоја форма и совршен пролет, летен стил.5. Подарок : оваа женска лабава маица е совршен подарок за себе или за пријателите, како и одличен подарок за драги сопруги, мајки, семејство итн.Содржина на пакетот : 1 х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Маици Со Кратки Ракави Блузи, Летна Туника Блуза, Кошула За Одмор На Плажа, Основни Врвови, Шевове Шуплива Маица. Материјал-95% Памук, 5% Полиестер. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Карактеристика-Женски лабави летни врвови, в маица за вратот, блуза со кратки ракави, маичка со еднобојна боја, трендовски и шик. Повод-Едноставен и природен дизајн ги прави овие врвови совршени за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Пар со слаби фармерки, тексас шорцеви, здолништа, хеланки, панталони, сандали, потпетици, чизми и ѓердан за пристоен изглед. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 255.84
Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33