• Ново
Строги Кошули За Жени Врвови Со Кратки Ракави Облечени Летни Секојдневни Печатени Неправилни Блузи Со Вратот Маици Блузи за жени облечени секојдневни секси

Строги Кошули За Жени Врвови Со Кратки Ракави Облечени Летни Секојдневни Печатени Неправилни Блузи Со Вратот Маици Блузи за

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Кошули За Жени Врвови Со Кратки Ракави Облечени Летни Секојдневни Печатени Неправилни Блузи Со Вратот На Вратот Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : обична должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.01"39cm/15.35"17.5 cm/6.89"71cm/27.95"M100cm/39.37"40cm/15.75"18.5 cm/7.28"72cm/28.35"L106cm/41.73"41cm/16.14"19.5 cm/7.68"73cm/28.74"XL112cm/44.09"42cm/16.54"20.5 cm/8.07"74cm/29.13"XXL118cm/46.46"43cm/16.93"21.5 cm/8.46"75cm/29.53"XXXL124cm/48.82"44cm/17.32"22.5 cm/8.86"76cm/29.92" лабаво вклопување, кратки ракави, висок низок раб, две страни поделени; доволно Долго за покривање на колковите. Висок Квалитет. Лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Со својот крој за слабеење и трендовски изглед, лесно се совпаѓа со секоја облека. Одлично оди со фармерки или хеланки, Спортски Панталони, палто, јакна или пар јога панталони. Класичниот дизајн е најдобриот избор за моден стил!. Рашири, секојдневен стил врвот, плисирана предна блуза, круг вратот туника без ракави врвот, полите одблесокот мета, Цврста боја и печатење, Над должината на задникот. Совршен е за пролет, лето, fall и зима. Мека И Удобна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44