• Ново
Женски врвови Женски Мода О-Вратот Маица Блуза Дами Лето Повик Лабава Основни Врвови Црвена XXL

Женски врвови Женски Мода О-Вратот Маица Блуза Дами Лето Повик Лабава Основни Врвови Црвена XXL

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Женски Мода О-Вратот Маица Блуза Дами Лето Повик Лабава Основни Tops Size USUKEUBust Length S483486cm/33.86"66cm/25.98"M6103690cm/35.43"67cm/26.38"L8123894cm/37.01"68cm/26.77"XL10144098cm/38.58"69cm/27.17"XXL121642102cm/40.16"70cm/27.56"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 86cm/33.86"Length : 66cm/25.98"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 90cm/35.43"Length : 67cm/26.38"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 94cm/37.01"Length : 68cm/26.77"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 98cm/38.58"Length : 69cm/27.17"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 102cm/40.16"Length : 70cm/27.56" стандардни Големини НА САД : ние ги користиме најчестите стандарди за големина на САД. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. ●Специјалниот дизајн ве прави послатки, поенергични и помодерни. Одлично за работа, секојдневно, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. _Модерен и уникатен дизајн ве прави попривлечни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење �

DEN 303.68