• Ново
Женски Блузи В - Вратот Женски Плус Блуза Обични Графички Отпечатоци Кошули Кратки Ракави Летни Врвови Злато Л

Женски Блузи В - Вратот Женски Плус Блуза Обични Графички Отпечатоци Кошули Кратки Ракави Летни Врвови Злато Л

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 21см/8,27" Должина : 70см/27,56" Големина : М САД : 6 БИСТА : 104см/40,94" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 21,5 см/8,46" Должина : 71см/27.95" Големина : Л УС : 8 Биста : 112см/44.09" Рамо : 53см/20.87" Ракав : 22.5 см/8.86" должина : 73см/28.74" ГОЛЕМИНА : xl Сад : 10 биста : 120см/47.24" рамо : 57см/22.44" ракав : 23.5 см/9.25" должина : 75cm/29.53" Големина : 2xl сад : 12 биста : 128cm/50.39" рамо : 61cm/24.02" ракав : 24.5 cm/9.65" должина : 77cm/30.31" големина : 3xl сад : 14 Биста : 136cm/53.54" Рамо : 64.5 cm/25.39" ракав : 25,5 См/10,04" Должина : 78см/30,71" ① Ткаенина : 95% полиестер,5% спандекс. Летни врвови плетена ткаенина, мала тежина и еластична, а таа е пријателска за кожата, течна и дише, попријателска за кожата и удобна за носење,ќе се чувствувате меко и удобно. €Карактеристики : Женски Моден Обичен Лабав Принт Со Краток Ракав V - Врат Патент Надвор Од Рамото. ①Совпаѓање● Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. ①Прилика : Погоден За Секојдневно Секојдневно; Патување; Вежбање И Фитнес; Начин На Живот На Отворено; Дома; Канцеларија; План За Викенд, Итн.Најдобрите Подароци за Семејството и Пријателите. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84