• Ново
huaai маици за жени жени мода лабава долги ракави о-вратот повик солидна маица блуза блузи кафе xxl

huaai маици за жени жени мода лабава долги ракави о-вратот повик солидна маица блуза блузи кафе xxl

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = кина (5 XL)Големина Табела : Големина : сад : 6 велика Британија : 10 еу : 36 РАКАВ : 62см/22.6" должина : 71см/28.0" . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Ракав : 58см/22.8 " Должина : 72см/28.3". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Ракав : 58,5 см/23,0 " Должина : 73см/28,7". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Ракав : 59cm/23.2 " Должина : 74cm/29.1". Големина : 2 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Ракав : 59.5 см/23.4 " Должина : 75cm/29.5". Големина : 3 XL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Ракав : 60cm/23.6 " Должина : 76cm/29.9". Големина : 4 XL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Ракав : 60.5 см/23.8 " Должина : 77cm/30.3". Големина : 5 XL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Ракав : 61cm/24.0 "Должина : 78cm/30.7" Кошули За Жени. Жените Мода Лабава Долги Ракави О-Вратот Повик Солидна Маица Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Дизајнот на информации за производот може да ве направи поубави И виталност Многу кул за носење,Нов Изглед, Нов Оваа лесна, Блузи за Резервоари е за оние безгрижни денови! Сезона : Aut, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневен,Забава, Јога Материјал : Тип На шема на мешавина Од памук : Цврст Стил : Лежерна должина На Ракавот : должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. Рачно Перење/Машинско Перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тркалезна Буква Во Боја Со Цврст Врвен Принт Кратка Маица Врат Женски Ракави Женска Блуза Кошула Со Долги Ракави Маици За Вежбање

Стил : Мода, Каузалностасезона : Autumn1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За в

DEN 1.33
Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок

Женска Кошула Со Долги Ракави Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Квадратни Ракави Со Тенок Ракав За В

DEN 3.00
Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44