• Ново
Блузи За Женска Женска Мода Секојдневен Удобен Печатен Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Дами Врвот Пинк XL

Блузи За Женска Женска Мода Секојдневен Удобен Печатен Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза Дами Врвот Пинк XL

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 65 CM/25.59" големина : l сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 биста : 104cm/40.94" рамо : 46cm/18.11" ракав : 18.5 cm/7.28" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" големина : xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 108cm/42.52" рамо : 47см/18.50" ракав : 19см/7.48" должина : 69см/27.17" големина : ххл Сад : 16 Велика британија : 20 еу : 46 биста : 114см/44.88" Рамо : 48СМ/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" женска мода секојдневен Удобен Печатен кружен врат краток ГОРНА блуза НА ракавот ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете Опис На Производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Врвен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен,удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата

Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн Ве молиме проверете опис на производот за повеќе

DEN 0.67
Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 255.84