• Ново
Женски Врвови Женска Еднорамна Набраздена Цврста Боја Со Кратки Ракави Витка Горна Блуза Црна

Женски Врвови Женска Еднорамна Набраздена Цврста Боја Со Кратки Ракави Витка Горна Блуза Црна

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

КАЗКСД Женски Врвови Женска Еднорамна Набраздена Цврста Боја Со Кратки Ракави Витка Горна Блуза Црна. * Ве молиме Наведете Го Водичот За Големина Обезбеден Од Нашите Слики За Детали за Производот .Материјал : Полиестеркол : Црна Големина : Xlsleve Должина : краток ракав тип на Јака : Тркалезен декстил : Модна Должина : Редовна Пригода : Секојдневна, Секојдневна Сезона : Летно Перење : Рачно миење во ладна вода, вклучено закачување или суво пакување : 1 Компјутерска Женска маица. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овие женски врвови се направени од Мек И дише Полиестер со растеглив, обезбедувајќи удобност и издржливост за секојдневно носење. Дизајн : Со ласкав в-врат и уникатни ракави, женските маици се совршени за додавање стил во вашата секојдневна гардероба. Ракавите на лабавите врвови за жени се лабави и женствени, обезбедувајќи удобно вклопување што нема да ви се вози во пазувите. Карактеристики : женски блузи, женски врвови секојдневни, преголеми маици за жени, основни блузи за жени, блузи за жени секојдневни, летни врвови за жени, женски врвови со кратки ракави, основни лабави маици, женски маици против вратот, летни кошули за жени, ласкави врвови за да се скрие стомакот, женски блузи и врвови мода. Појавување : Спарете ги Овие Маици со вашите омилени тексас шорцеви или фармерки за лежерен изглед кој е совршен за лето. Тие исто така изгледаат одлично со здолништа, хеланки или џогери за удобна, но стилска облека. Повод : Без разлика дали извршувате работи, лежите дома или се среќавате со пријателите, овие маици и блузи се доволно разноврсни за секоја пригода.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав

DEN 207.84
Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска

Големина Шема : Големина : С Биста : 104см / 40.94" Рамо : 46см / 18.11 "Должина : 65см / 25.59 " Ракав : 24см / 9.45" Големина : �

DEN 255.84