• Ново
Јаже за брзо брзо, 8 '

Јаже за брзо брзо, 8 '

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки. Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана пластична рачка. Рачката боја ја означува должината на јажето. Секој сет вклучува 1 од секоја боја : сина, зелена, портокалова, виолетова, црвена и жолта боја. 1-годишна гаранција. Модел# 1343687.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сладок Бонбони Промоција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сладок Бонбони Промоција

Карактеристики : Бт 5.0 обезбедува голема брзина на пренос на податоци, стабилна и брза врска и мала потр�

DEN 240.16
Момени Лукс Анадолија Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Момени Лукс Анадолија Област Килим

Луксузна колекција и во стил и во текстура, Лукс користи палета богата со сиви и сребрени нијанси истакн

DEN 840.00
Главни сини тропски внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Главни сини тропски внатре.

Главните перничиња на отворено плетено плетено седиште е прекрасен и издржлив додаток на вашиот сет за

DEN 1.00