• Ново
Комплет Џем Стругалка За Печење Тост Машина За Печење Стругалка За Торта Стругалка За Печење Путер Со Чинија

Комплет Џем Стругалка За Печење Тост Машина За Печење Стругалка За Торта Стругалка За Печење Путер Со Чинија

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Опис р. р. повеќенаменската дрвена стругалка за Печење е изработена од дрвена храна. Алатката за печење е безбедна и издржлива, што ги прави совршени за домашна и џем употреба. Секачот е отпорен на топлина и флексибилен, интегрално формиран, што е многу погодно. Секачот е совршен домашен или џем алатки за правење торта за печење.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажаноr. - Материјал : Дрво, нерѓосувачки челикr. - Големина : 13, 00 X13, 00 X2, 00cm/5. 11 X5, 11 X0, 79in r.- Дрвен материјал, алатките за печење имаат мазна површина и лесно се чистат.р. - Стругалките за Џем се направени од безбеден дрвен материјал кој може да дојде во директен контакт со храната. р. -Корисниот секач за колачи обезбедува удобно и цврсто држење, што ги прави лесни за нанесување.р. - Погоден За ресторани, пекари, мебел за дома, трговски центри, кафулиња, ресторани, продавници за храна итн.р. - со нив лесно можете да направите убави колачи, што е многу погодно . Дрвен материјал, алатките за печење имаат мазна површина и лесно се чистат. Стругалките за џем се направени од безбеден дрвен материјал кој може да дојде во директен контакт со храната. Корисниот секач за колачи обезбедува удобен и цврст стисок, што ги прави лесни за нанесување. Погоден за ресторани, пекари, мебел за дома, трговски центри, кафулиња, ресторани, продавници за храна итн. Со нив, лесно можете да направите убави колачи, што е многу погодно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67