• Ново
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека Топ Есенски Пот Кошули

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што ќе добиете : 1 x Жените Топ-Големина табела : . Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 60см/23.62" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 97см/38.19" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 60см/23.62" Должина : 71см/27.95"ГОЛЕМИНА : л сад : 10 еу : 40 биста : 102см/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 61см/24.02" должина : 72см/28.35"големина : Xl сад : 12 еу : 42 биста : 107см/42.13" рамо : 42см/16.54" ракав : 61см/24.02" ДОЛЖИНА : 73см/28.74"големина : ххл Сад : 14 еу : 44 биста : 112см/44.09" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" Должина : 74см/29.13" материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и Дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Повод : Секојдневно, Секојдневно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67