• Ново
6,5 22 куки за добредојде, црна

6,5 22 куки за добредојде, црна

Buyers rating:
DEN 1119.84

Износ

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен чекор. Одлично за висечки палта, клучеви или дури и торби. Четирите метални куки се поставени на црн знак за добредојде што е лесен за употреба како стилски декоративен акцент за секој декор на просторијата. 6,5 "x 22" куки за добредојде, црна : луксузни украсни куки. Организирајте и украсете во 1 лесен чекор. 4 метални куки. Направете совршен подарок. Стилски декоративен акцент за секој декор на просторијата.

Карактеристики

Производи во категоријата