• Ново
Женски Модни Дуксери Дуксери Жени Секојдневен Цврст Контраст Сплице Дуксер Со Долги Ракави Врвови На Ремени За Дуксери Жени Полиестерско Вино Xl

Женски Модни Дуксери Дуксери Жени Секојдневен Цврст Контраст Сплице Дуксер Со Долги Ракави Врвови На Ремени За Дуксери Жени

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 104см/40.94" Ракав : 65см/25.59" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 108см/42.52" Ракав : 66см/25.98" Должина : 65см/25.59" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 112см/44.09" РАКАВ : 67cm/26.38" должина : 66cm/25.98" големина : xl сад : 10 еу : 40 биста : 116cm/45.67" ракав : 68cm/26.77" должина : 67cm/26.38" големина : xxl сад : 12 еу : 42 биста : 120 CM/47.24" Ракав : 69cm/27.17" ДОЛЖИНА : 68см/26.77" големина : хххл Сад : 14 еу : 44 биста : 124см/48.82" ракав : 70см/27.56" Должина : 69см/27.17" жени Обичен Цврст контраст сплис долги ракави дуксер ремен врвови можеме да гарантираме ДЕКА ЦЕЛОКУПНИОТ СТИЛ ПРИКАЖАН на фотографијата е точен, сепак може да има разлики ВО ТОА КАКО СТИЛОТ СЕ ПОЈАВУВА за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјален ракав/качулка/дизајн на Спојување изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Пролет/Aut Пол : Женски Стил : Дневен/Секојдневен/Материјал За Плажа : Тип На Полиестерска Шема : должина На Цврст Ракав : Деколте Со Долги Ракави : Декорација Со Качулка : Силуета На Ременот : Лабаво што добивате : 1 Х Дуксер Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина АМЕРИКАНСКА ЕУ Должина На Бистата РАКАВ XL 10 40 116см/45.67" 68см/26.77" 67см/26.38" големина : Xl Сад : 10 Еу : 40 Биста : 116см/45.67" ракав : 68см/26.77" должина : 67см/26.38" женска зимска облека. зимски тимови за жени;плус големина облека. плус големина тренингот облека. Зимска облека за жени. Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67