• Ново
Круг Деколте Резервоарот Блузи За Мажи Краток Ракав Нова Личност Мулти-џеб Патент Спортски Удобен Елек Пуловер Солидна Боја Блузи

Круг Деколте Резервоарот Блузи За Мажи Краток Ракав Нова Личност Мулти-џеб Патент Спортски Удобен Елек Пуловер Солидна Боја

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ироинид Круг Деколте Резервоарот Блузи За Мажи Краток Ракав Нова Личност Мулти-Џеб Патент Спортски Удобен Елек Пуловер Еднобојни Врвови патент спортски машки елек карактеристика : овој џемпер со патент е едноставен и елегантен, стилски и разноврсеноваа памучна ткаенина има добра пропустливост на воздухот, добра завеса и добар ефект на горниот дел од телото. Тоа е првиот избор за вежбање на отворено. Овој џемпер е многу интересен стил во секојдневна облека. Дизајнот со качулка е поперсонализиран Практични џебови, можете да го чувате вашиот мобилен телефон или некои мали предмети кога излегувате, ослободете ги рацете лабавите и секојдневни џемпери отсекогаш биле сакани од сите. Удобните ткаенини ви овозможуваат да уживате во неограничена удобност и да го направите вашето расположение опуштено И светло Содржина На Пакетот : 1 x Hoodie Големина : S Големина : S : МАЛИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.94" Рамо : 41cm/16.14" Должина : 70.5 cm/27.76" Ракав : 12.5 cm/4.92" Големина : M Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" Должина : 72см/28.35" РАКАВ : 13см/5.12" големина : л големина : големи Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 116см/45.67" рамо : 45см/17.72" должина : 73.5 См/28.94" РАКАВ : 13.5 см/5.31" големина : xl големина : x-големи сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 Биста : 122cm/48.03" Рамо : 47cm/18.50" должина : 75cm/29.53" ракав : 14cm/5.51" големина : xxl Големина : xx-големи сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 128 CM/50,39" рамо : 49см/19,29" должина : 76,5 см/30,12" Ракав : 14,5 СМ/5,71" . Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. разновиден, стилски и удобен— овој врв е дефинитивно задолжителен за машката гардероба. Овој врв може да биде совршено поврзан со панталони, фармерки и многу повеќе. Едноставното совпаѓање исто така може да направи да изгледате модерен и едноставен стил. резервоари за плажа за мажи. резервоари за мажи. тенкови за теретана за мажи. бели резервоари за мажи. машки врвови. менс стрингер тенк блузи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00