• Ново
Блокови на огледало во Guidecraft, по пакет

Блокови на огледало во Guidecraft, по пакет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Сет од 10 блокови на огледало има рамки на тврдо дрво со меки, заоблени агли и ентериери со двојно соочени со Милар. Големина до стандардни мерења на блок на единици. • Блок од тврдо дрво со огледала • Сет вклучува 10 блока • Идеално за активности во внатрешно/надворешно стебло • Непречено заоблени агли и рабови • Стандардни мерења на блок на единици • Материјал : Гумални блок рамки со вметнат двојни прозорци • Едукативен фокус : Наука, визуелно Перцепција, блок-игра, врски со големина • Победник на Портфолиото за играчки на Опенхајм во 2010 година, Платинум награда • Предложена возраст : 2+ 10 парчиња огледало на блок сет се карактеризираат рамки на дрвени предмети со меки, заоблени агли и ентериери со двојно лице со огледало на Mylar. Награда за портфолио на играчки Опенхајм. Идеално за активности во внатрешно/надворешно стебло.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67