• Ново
Блокови на огледало во Guidecraft, по пакет

Блокови на огледало во Guidecraft, по пакет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Сет од 10 блокови на огледало има рамки на тврдо дрво со меки, заоблени агли и ентериери со двојно соочени со Милар. Големина до стандардни мерења на блок на единици. • Блок од тврдо дрво со огледала • Сет вклучува 10 блока • Идеално за активности во внатрешно/надворешно стебло • Непречено заоблени агли и рабови • Стандардни мерења на блок на единици • Материјал : Гумални блок рамки со вметнат двојни прозорци • Едукативен фокус : Наука, визуелно Перцепција, блок-игра, врски со големина • Победник на Портфолиото за играчки на Опенхајм во 2010 година, Платинум награда • Предложена возраст : 2+ 10 парчиња огледало на блок сет се карактеризираат рамки на дрвени предмети со меки, заоблени агли и ентериери со двојно лице со огледало на Mylar. Награда за портфолио на играчки Опенхајм. Идеално за активности во внатрешно/надворешно стебло.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84