• Ново
Машки Роки Портланд 8 Страна Поштенски WP Сервис Подигање RKD Црна Целосна Зрна Кожа W

Машки Роки Портланд 8 Страна Поштенски WP Сервис Подигање RKD Црна Целосна Зрна Кожа W

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Карпестиот Портланд 8 " Страничен Патент Водоотпорен Сервис За Подигање RKD0067 е сигурна обувка што ќе биде во чекор со вас на секој терен. Оваа елегантна и лесна услуга за подигање се одликува Со Водоотпорна Технологија Rocky® 1-годишна Para Pass И е конструирана на надворешен ѓон Vibram® отпорен на масло и лизгање со тешки гумени навртки што ги штитат вашите стапала и ви помагаат да настапите на кој било терен.Карактеристики и Придобивки Дел од Портланд колекционеркроки® 1-годишна Пареа Помине Водоотпорна Технологијан Криспино конструкција тешка ДОЛЖНОСТ YKK® странични патенти брзина чипка кука и систем за врзување удобност подлога јака и јазик-port® перница footbed Fiberglass shank Oil - и лизгање отпорни vibram® outsole сан Crispino изградба. Нова 1 година загарантирана карпеста пареа помине водоотпорна технологија - нашето најсупериорно суво искуство. Карпести воздушно-Пристаниште перница подножје. Тешки ЈКК страна патент.

Карактеристики

Производи во категоријата