• Ново
Фетерна Женска Мода Обични Кратки Ракави Печатени Тркалезни Вратот Лабави Врвни женски кошули

Фетерна Женска Мода Обични Кратки Ракави Печатени Тркалезни Вратот Лабави Врвни женски кошули

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Женска Мода Секојдневен Краток Ракав Печатен Кружен Врат Лабава Врвна Женска Мода Обичен Краток Ракав Печатен Кружен Врат Лабав Топ1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Краток Ракав : Одговара на големината дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Shoulder Sleeve Lengths92cm/36.22"41cm/16.14"23cm/9.06"68cm/26.77"M98cm/38.58"42cm/16.54"24cm/9.45"69cm/27.17"L104cm/40.94"43cm/16.93"25cm/9.84"70cm/27.56"XL110cm/43.31"44cm/17.32"26cm/10.24"71cm/27.95"2 XL116cm/45.67"45cm/17.72"27cm/10.63"72cm/28.35"3 XL122cm/48.03"46cm/18.11"28cm/11.02"73cm/28.74" Size : SBust : 92cm/36.22"Shoulder : 41cm/16.14"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 98cm/38.58"Shoulder : 42cm/16.54"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 70cm/27.56"Size : XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 71cm/27.95"Size : 2 XLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 72cm/28.35"Size : 3 XLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 92см/36,22" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 23см/9,06"Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 98см/38,58" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 24см/9,45" Должина : 69см/27,17 " Удобно И дише Ткаенина, издржлив и Мек Материјал,разноврсна и секојдневна,доволно за секојдневно носење и прави да се чувствувате поудобно. Тенкото вклопување ја нагласува совршената фигура на жената и е достапна во повеќе големини за да ги задоволи потребите на различни жени, што го прави еден од најдобрите избори за есенско и зимско носење. Прилики : можете да ги носите овие секојдневни врвови и дуксери на работа, канцеларија во текот на есента, зимата, пролетта. Секојдневно Носење, Дома,Улично Носење, Датуми, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики.Овие облечени кошули лесно може да се совпаднат со панталони, хеланки, шорцеви и фармерки за стилски изглед во потопло време и да се загреат во постудено време. Ние користиме висококвалитетни материјали за кроење на врвовите, ткаенините се меки и погодни за кожата, што ви дава убаво искуство при носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Обични Денот На Независноста Знаме Печатење Маица Краток Ракав Кошула Лабава Блуза Блузи Долги Ракави Маици Жени Полиестер

Материјал : изработен е од удобен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење �

DEN 303.68
Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Кошула, Облечени Блузи За Женски Врвови Со Долги Ракави Бел В Врат Женска Мода Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Тенок

Женска Кошула Со Долги Ракави Секојдневна Еднобојна Секси Маица Со Квадратни Ракави Со Тенок Ракав За В

DEN 3.00
Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00
Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гаквбуо Плус Големина Летни Блузи За Женски Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Врвови Женска

Големина Шема : Големина : С Биста : 104см / 40.94" Рамо : 46см / 18.11 "Должина : 65см / 25.59 " Ракав : 24см / 9.45" Големина : �

DEN 255.84