• Ново
Женски Блузи Женски Секси В-Вратот Јака Патент Боја Краток Ракав Пати Повик Блуза Блузи Зелена И

Женски Блузи Женски Секси В-Вратот Јака Патент Боја Краток Ракав Пати Повик Блуза Блузи Зелена И

Buyers rating:
DEN 287.36

Износ

Женски Секси V-Вратот Јака Патент Боја Краток Ракав Пати Повик Блуза Блузи Карактеристики : ✿Полиестер ✿Функција : , Жени Краток ракав.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична Убава печатење. Задолжително за вашето лето!✿Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Информации за производот : Пол : Женски Повод : Дневно,Моден Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно,Модно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Врвови Големина Должина На Бистата С 92см/36,22" 68см/26,77" Големина : С Биста : 92см/36,22" Должина : 68см/26,77" Големина : М Биста : 98см/38,58" Должина : 69см/27,17" Големина : Л Биста : 104см/40,94" должина : 70см/27,56" ГОЛЕМИНА : Xl Биста : 110см/43,31" должина : 71см/27,95" Големина : Xxl биста : 116см/45,67" должина : 72см/28,35" Табела Со Големина : големина : големина : s биста : 92cm/36.22" Должина : 68cm/26.77"Големина : M биста : 98cm/38.58" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 104cm/40.94" должина : 70cm/27.56"Големина : Xl биста : 110cm/43.31" должина : 71cm/27.95"Големина : xxl Биста : 116см/45.67" Должина : 72см/28.35" Мека, еластична ткаенина, удобна за носење. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Одлично е за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 255.84