• Ново
Женски Блузи Графички Отпечатоци На Вратот На Екипажот Блуза Обични Жени Маици Блузи Со Долги Ракави Црвени

Женски Блузи Графички Отпечатоци На Вратот На Екипажот Блуза Обични Жени Маици Блузи Со Долги Ракави Црвени

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Овој Моден Долг Ракав. Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 6 Биста : 98см/38,58" Должина : 61см/24,02" Ракав : 59см/23,23" Големина : М САД : 8 БИСТА : 102см/40,16" Должина : 63см/24,80" Ракав : 61см/24,02" Големина : Л САД : 10 Биста : 106см/41.73" Должина : 65cm/25.59" ракав : 63cm/24.80" големина : xl нас : 12 биста : 110cm/43.31" должина : 67cm/26.38" ракав : 65cm/25.59" големина : 2xl сад : 14 Биста : 114cm/44.88" Должина : 69 CM/27.17" ракав : 67см/26.38" Големина : 3ХЛ сад : 16 биста : 118см/46.46" должина : 72см/28.35" ракав : 69см/27.17" летни Врвови за жени 2023 трендовски;женски врвови 2023;летни врвови;женски врвови. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Долг Ракав,Блуза,Вратот На Екипажот. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневно, слободно време, шопинг, состанок, улица, основно, плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот на независноста Специјални Миархб Женски Блузи Облечени Обични Модни Копчиња За Печатење Со Кратки Ракави Врвот На Кошулата

Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн Ве молиме проверете опис на производот за повеќе

DEN 0.67
Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

Денот На Свети Патрик Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав

DEN 207.84
Бинмер Жените Краток Ракав Елегантен Темперамент Рами Мала Кошула Ретро Стил Лабава Се Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бинмер Жените Краток Ракав Елегантен Темперамент Рами Мала Кошула Ретро Стил Лабава Се Врвот Краток Ракав V-Вратот Врвот Кошула

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

DEN 335.84
Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блузи За Женски Моден Принт О Врат Обичен Лабав Дуксер Тркалезен Врат Фит Пуловер Блузи Обичен Дуксер Со Долги Ракави Женски

Сезона : Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 255.84
Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лабава Блуза Блузи Графички Обични

МЕЛДВДИБ Женски Симпатична Модна Маица Срце Печатење Романтичен Екипаж Краток Ракав Плус Големина Лаб�

DEN 319.84