• Ново
Колиша Дами Маица Со Долги Ракави Блузи 3д Дигитален Принт Маица Обична Патничка Екипа Вратот Туника Блуза Виолетова 5ХЛ

Колиша Дами Маица Со Долги Ракави Блузи 3д Дигитален Принт Маица Обична Патничка Екипа Вратот Туника Блуза Виолетова 5ХЛ

Buyers rating:
DEN 287.52

Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : 3д Дигитален Принт, Апстрактен Принтбојка : Сина, Виолетова, Портокалова, Сива, Шарена, Розова Црвена (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Spandexneckline : Деколте На Екипажот : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,FALL,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 95% Полиестер 5% Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Fall!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блуза За Вратот На Екипажот, Женски Апстрактни Врвови За Туника За Печатење4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Лабави Врвови За Паѓање, Апстрактна Маичка За Печатење На Вратот На Екипажот, Секојдневни Широки Кошули СО 3д Дигитален Принт СО Долг Ракав, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата