• Ново
Летни Врвови За Жени Плус Големина Блуза Тркалезно Деколте Кратки Ракави Печатени Кафеави Л

Летни Врвови За Жени Плус Големина Блуза Тркалезно Деколте Кратки Ракави Печатени Кафеави Л

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Кафеава Големина : LNeckline : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Должина На Ракавот : Краток Стил На Ракав : Блузестил : Слободно Време, Боемски, секојдневен, лабав, сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневна облека, вокација, забава, датуми,работа, улична облека, итн вклучен пакет : 1 Компјутер Женска Блуза Плус Големина блузи за жени, Еднобојни, Краток Ракав, Назад Плисирани V Вратот Туники, Одблесокот Стил Лето Блузи, Копчиња Декор Жени Плус Блузи, Хит На Колкот. Женски Плус Врвови летни врвови за жени; кошули со кратки ракави за жени; женски летни врвови; женски врвови облечени секојдневно; кошули за жени; обезмастени дупки; женски врвови; врвови со плус големина за жени; маици за жени; блузи; женски врвови со кратки ракави; деловни секојдневни облеки за жени; женски кошули; летни блузи; маици за жени; женски резервоари; женски врвови; женски врвови; женски врвови;.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тосми Женски Кошули Женски Памучни Копчиња Надолу Кошула Секојдневен Долг Ракав Лабава Јака Ленена Работна Блуза Блузи Со Џебни

Големина : С Биста : 90см / 35.43" Рамо : 54см / 21.26" Ракав : 43см / 16.93" Должина : 73см / 28.74" Големина : М Биста : 94см / 37.01"

DEN 3.00