• Ново
Комплет За Калем за палење И Свеќичка - Компатибилен Со - Линколн Авијатичар 4.6 Л В 2004

Комплет За Калем за палење И Свеќичка - Компатибилен Со - Линколн Авијатичар 4.6 Л В 2004

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Комплет За Серпентина за палење И Свеќичка - Компатибилен со 2003 - 2005 Линколн Авијатичар 4.6 L V8 Note : Комплет За Палење Тип На Приклучок : Содржина На Иридиумпакување : (8) Калеми За Палење; (8) Свеќички Карактеристики : - Директна Замена На Завртки : Нема модификации За лесна инсталација-Сертифицирана ТОЧКА : Изградена според највисоките стандарди за квалитет - Е Во Согласност со федералниот стандард за безбедност Fmvss - 111-Усогласен Комплет Trq : fit, lab и troad тестиран за Врвни Перформанси - Тестиран Опсег На Топлина И Животен Циклус : Точно Совпаѓање Со Спецификациите На Залихите - Целосна Поправка За Да Го Вратите Вашиот Мотор Да Сака - Нови Услови Компатибилни Со Или Одговара : -2003 - 2005 Линколн Авијатичар 4.6 L V8fits години : 2003 2004 2005 преглед опис на производот за да се обезбеди Соодветно вклопување. 2003 2004 2005. Серпентина за палење и Комплет За Свеќички. Одговара Изберете : 2003-2005 ЛИНКОЛН АВИЈАТИЧАР 8 Цил 4.6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33