• Ново
Акозон Палење Серпентина Жица Замена Додаток За Спортист 2001-2005

Акозон Палење Серпентина Жица Замена Додаток За Спортист 2001-2005

Buyers rating:
DEN 1914.40

Износ

Акозонска Жица За Серпентина За Палење 3084980 Додаток За Замена за Спортист 400 4х4 2001-2005спецификација : Состојба : Тип На Ставка : +Жица : Прикажано Како Сликаматеријал : Гума + Коперу : 3084980фитмент : Одговара за Спортист 400 4х4 2001-2005 Список На Пакети : 1 х +Жица Забелешка : референцата бројот на овој Производ Е 3084980. Изработен е од гумени и бакарни материјали за време на употреба. Професионално произведени, практични и сигурни, лесни за инсталирање и употреба. Совршена замена за вашата стара или скршена. Особено дизајниран погоден за Спортист 400 4х4 2001-2005.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33