• Ново
У КАЛЕМ За Палење Одговара изберете: 2000-ХЈУНДАИ АКЦЕНТ

У КАЛЕМ За Палење Одговара изберете: 2000-ХЈУНДАИ АКЦЕНТ

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нгк Серпентина ЗА Палење Нгк Серпентина За Палење П/Н : 48917 Развиена И ригорозно тестирана во нашата акредитирана лабораторија ЗА тестирање ИСО 17025 под најекстремни услови, дизајните на серпентина НА НГК ќе ги надминат сите други - далеку од оперативните средини што возилото всушност би ги доживеало. Калемите за палење НГК имаат огромна покриеност, вклучувајќи домашни и увозни возила со доцен модел. Наследството НА НГК ОЕ, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење. Нгк СЕРПЕНТИНА За Палење. Одговара Изберете : 2000-2002 ХЈУНДАИ АКЦЕНТ 4 Цил 1,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Калем за палење, Замена На Калем За Палење, Издржливи Додатоци За Косилка отпорни На Абење Погодни За Косилка 4-Тактен Запалувач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калем за палење, Замена На Калем За Палење, Издржливи Додатоци За Косилка отпорни На Абење Погодни За Косилка 4-Тактен Запалувач

Калем за палење, Репалкација На Калем За Палење, Издржливи Додатоци За Косилка отпорни На Абење Погодни

DEN 238.08