• Ново
Бекарнли 175-Подигање На Серпентина За Палење

Бекарнли 175-Подигање На Серпентина За Палење

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Силиконска конструкција за супериорна заштита и отпорност на топлина. Вклучува проводнички пружини од нерѓосувачки челик кои штитат од корозија. Изграден за издржливост. Специфична апликација за ова возило.

Карактеристики

Производи во категоријата