• Ново
Спектра Премиум Ц-Одговара изберете: 1990-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1990-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Спектра Премиум Ц-Одговара изберете: 1990-ДОЏ ГРАНД КАРАВАН, 1990-КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ

Buyers rating:
DEN 1359.84

Износ

Спектра Премиум калем за палење изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме калем за палење за речиси секој автомобил на патот денес. Спектри Премиум калем за палење се достапни за употреба на пат и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Премиум бакар и во примарните и во секундарните намотки. Високонапонски емајлиран слој за премиум изолација. Дизајниран и произведен под најстрогите процеси за контрола на квалитетот. Тестирање на циклусот на термички шок за да се обезбеди сигурност во сите услови на патот. Одговара Изберете : 1990-1998 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 6 Цил 3.3 Л 1990-1998 КРАЈСЛЕР ТАУН И КАНТРИ 1990-1998 ПЛИМУТ ГРАНД ВОЈАЏЕР 6 Цил 3.3 Л 1990-1998 ДОЏ КАРАВАН 6 Цил 3.3 Л 1994,1997 КРАЈСЛЕР ХРАБРИ 6 Цил 3.3 Л 1997 крајслер конкорд 6 цил 3.5 Л 1994-1997 Крајслер ЛХС 6 ЦИЛ 3.5 Л 1990 КРАЈСЛЕР САЛОН 6 ЦИЛ 3.3 Л 1993,1995 Доџ Храбри 6 ЦИЛ 3.3 Л 1991-1993 Крајслер ЊУЈОРКЕР 6 ЦИЛ 3.3 Л 1996 КРАЈСЛЕР Храбри 6 ЦИЛ 3.5 Л 1993-1996 крајслер КОНКОРД 6 ЦИЛ 3.3 Л 1991-1998 ПЛИМУТ ВОЈАЏЕР 6 ЦИЛ 3.3 Л 1994-1996 КРАЈСЛЕР ЊУЈОРКЕР 6 Цил 3.5 Л 1990-1991 КРАЈСЛЕР империјал 6 Цил 3.3 Л 1992-1993 КРАЈСЛЕР Империјал 6 Цил 3.8 Л 1994-1995 орел ВИЗИЈА 6 ЦИЛ 3,3 л 1993.1996-1997 ОРЕЛ ВИЗИЈА 6 ЦИЛ 3,5 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33