• Ново
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1981 Година-Доџ Д Калем За Палење

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1981 Година-Доџ Д Калем За Палење

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

1981-1993 Доџ Д350 Серпентина За Палење (База / РД / РС)ОДГОВАРА : 1981 - 1983 Д350 В8 5,2 Л Автоматска Кабина И Шасија Со 2 Врати1989-1991 Д350 Л6 5,9 Л Автоматска Кабина Со 2 Врати И Шасија1981 - 1991 Д350 В8 5,9 Л Автоматска Кабина Со 2 Врати И Шасија1981-1991 Д350 В8 5,9 Л Автоматска Кабина Со 2 Врати И Шасија1981 - 1982 d350 v8 5.2 L Автоматски 2-Врата Продолжен Кабина ПИКАП1981 - 1985 d350 v8 5.9 L Автоматски 4-Врата Екипажот Кабина Пикап1983 - 1987 D350 L6 3.7 L Прирачник 2-Врата Кабина И Шасија1981 - 1987 D350 Rd L6 3.7 L Рачно 2-Врата Кабина И Шасија1981 - 1991 d350 rd v8 5.9 L Прирачник 2-Врата Стандард Кабина Пикап1982 D350 RS l6 3.7 l прирачник 2 - Врата Кабина И Шасија1989-1993 D350 L6 5.9 L Автоматски 2-Врата Кабина И Шасија1981 - 1993 D350 V8 5.9 L Автоматски 2-Врата Кабина И Шасија1992 - 1993 D350 L6 5.9 L автоматски пикап со продолжена кабина со 2 врати 1981-1993 Д350 РД В8 5,9 Л прирачник со стандардна кабина со 2 врати Калеми За Палење Години : 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993фитс Мотори : ОЕМ #с : 4167126, 4176009, 5227250, ЦС04176009, Мд101644производ Атрибути : Конектор Пол : Женска Содржина : Монтажа На Калем За Палење Локација : Надворешен Термин Пол : Женски Термин Количина : 2 Напон : 12 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1981-1993 ДОЏ Д-СЕРИЈА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33