• Ново
Бекарнли 178-Серпентина За Директно Палење

Бекарнли 178-Серпентина За Директно Палење

Buyers rating:
DEN 559.20

Износ

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Изработени од врвни материјали за издржување на високи температури. Примарни и секундарни намотки направени од бакар. Надвор од кутијата и директно на возилото за лесна инсталација. Специфична апликација за ова возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33