• Ново
У ПОЛИЦАЕЦ Палење Серпентина Одговара изберете: 2003-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц

У ПОЛИЦАЕЦ Палење Серпентина Одговара изберете: 2003-МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Ц

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нгк Цоп Калем За Палење нгк калемите за палење се произведени за да ги исполнат или надминат стандардите ЗА ое за највисока издржливост и оперативни перформанси, така што тие можат да се инсталираат со доверба. Нгк и нивното семејство на автомобилски производи имаат повеќе од 80 години искуство и се водени од екстремна посветеност на иновациите, перформансите и квалитетот. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и на глобално ниво, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Развиена и ригорозно тестирана во нашата акредитирана лабораторија ЗА тестирање ISO 17025 под најекстремни услови, дизајните на серпентина НА NGK ќе ги надминат сите други – далеку од оперативните средини што возилото всушност би ги доживеало. Калемите за палење НГК имаат огромна покриеност, вклучувајќи домашни и увозни возила со доцен модел. Наследството НА НГК ОЕ, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк како Специјалист За Палење. НГК ПОЛИЦАЕЦ Палење Серпентина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33