• Ново
Монтажа-Цилиндар Главата Делови Во Собата, Моторот Делови за 125CC 150cc Gy Тешки

Монтажа-Цилиндар Главата Делови Во Собата, Моторот Делови за 125CC 150cc Gy Тешки

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Опис : Комплетен Комплет За Склопување На Моторот На Скутерот за повеќето скутери СО 125 кубика/150 кубика GY6 4-тактен мотор.Внесете ОАЛ 69mm Intake DIA 18,5 mm Intake Вратило 5mmexhauth OAL 64mm Exhaust DIA 16mmexhaust оска 5mm Package Вклучува : 1 Сет Собранието На Сликата Забелешка : ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рака тест.Бојата може да има различна како различен дисплеј.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ Со имаат убав ден! СОБРАНИЕ НА РОКЕРСКА РАКА.

Карактеристики

Производи во категоријата