• Ново
Вокер 214-Одговара изберете: ФОРД ТАНДЕРБЕРД, 2000-ЛИНКОЛН ЛС

Вокер 214-Одговара изберете: ФОРД ТАНДЕРБЕРД, 2000-ЛИНКОЛН ЛС

Buyers rating:
DEN 1551.84

Износ

Вокер Производи моторот цилиндар главата температура сензор е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме сензор за температура на главата на цилиндерот на моторот за речиси секој автомобил на патот денес. Вокер Производи сензорот за температура на главата на цилиндерот на моторот е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Вокер 214-1013 Одговара Изберете : 2002 форд ТАНДЕРБЕРД 8 Цил 3,9 Л 2000-2002 ЛИНКОЛН ЛС 8 Цил 3,9 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33