• Ново
- Премиум Калем За Палење На Моторот Компатибилен Со Infiniti Q50, Q & Mercedes-BENZ C C350E CLA250, E300, GLA GLC300, SLC SLK300, Metris И Повеќе, Заменете# 2749060600, 4-Компјутер Сет

- Премиум Калем За Палење На Моторот Компатибилен Со Infiniti Q50, Q & Mercedes-BENZ C C350E CLA250, E300, GLA GLC300, SLC SLK300,

Buyers rating:
DEN 1263.84

Износ

А-Премиум Калемите за Палење се идеален избор за замена на вашите скршени Калеми за Палење. Сите Калеми За Палење ги исполнуваат или надминуваат спецификациите НА ОЕМ. Поради високиот стандард на производство, ќе дојде со една година гаранција за квалитет. Компатибилен Со Infiniti Модели : Q50 2016-2019 L4 2.0 L Q60 2017-2018 L4 2.0 L Компатибилен Со Mercedes-Benz Модели : C300 W205 2015-2018 L4 2.0 L CLA250 C117 2014-2019 L4 2.0 l Cla45 Amg C117 2014-2017 L4 2.0 L E300 W213 2017-2019 L4 2.0 L Gla250 X156 2015-2020 L4 2.0 Lxc. ВИСОК Излез GLA45 AMG X156 2015-2017 L4 2.0 Lxc. ВИСОК Излез GLC300 X253 2016-2019 L4 2.0 L GLC350 E X253 2018-2019 L4 2.0 L Метрис 2016-2019 L4 2.0 L SLC300 R172 2017-2019 L4 2.0 L SLK300 R172 2016 L4 2.0 L Спринтер 2500 NCV3 2019-2020 L4 2.0 L Спецификации : Тип На Серпентина : Електронска Боја : ЦРН КОНЕКТОР ПОЛ : Женски Конектор Количина : 1 Терминал Пол : Машки Терминал Количина : 4 Сечила Оем Број : Uf-734, UF734, Uf820, Uf-820, 2749060600, 2749060700, 2749061400, А2749060700, 224482в70а Локација : ПРОДАДЕНА Предна КОЛИЧИНА : КОМПЛЕТ ОД ЧЕТИРИ Парчиња А-Премиум Пакет За Палење На Моторот Компатибилен Со Infiniti Q50, Q60 И Mercedes-Benz C300 C350 E Cla250, E300, Gla250 Glc300, SLC300 Slk300, Метрис И Повеќе, заменете# 2749060600, 4-Компјутер Во Собата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вокер 921-Тандерспарк
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вокер 921-Тандерспарк

Тандерспарк Вокер 9212057 Тандерспарк Одговара Изберете : 20022011 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 20042008 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2

DEN 0.33