• Ново
5. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликана Спарл Сребрена металик, одговара на 2014 година- мини Купер купе

5. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликана Спарл Сребрена металик, одговара на 2014 година- мини Купер купе

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 15 x 5,5, 46мм, 5 портпари, 5 лага, шема на завртки од 112мм, сите насликани сребро од искра. Тоа одговара на вашиот Mini Cooper Coupe 2014-2016. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Kai 15 x 5,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликана Спарл Сребрена металик, Fits 2014-2016 Mini Cooper Coupe 15 x 5,5, 46 mm Offset, 5 портпари, 5 LUG, 112mm Bolt Model, сите насликани искривени сребрени сребрени, изработени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нова стандардна замена на предната страна на возачот од надворешната решетка за капакот на браникот, се вклопува во 2004 година-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нова стандардна замена на предната страна на возачот од надворешната решетка за капакот на браникот, се вклопува во 2004 година-

With a Serioand Unwavering Commitment to Providing Customers a Broad Range of High Quality Replacement Components, Equipment, and Parts to Repair and Accessorize Their Automobiles, Trucks, a

DEN 1550.40