• Ново
Полиестер Сценско Фото Позадини Дрвени Кат Студио Фотографија Позадина Реквизити 5х7фт

Полиестер Сценско Фото Позадини Дрвени Кат Студио Фотографија Позадина Реквизити 5х7фт

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Материјал : Полиестерска Ткаенина. Големина : 7х5фт (220х150см).Позадина Со Горниот Џеб на Столбот.Манчинско Перење, Без Бразда.Предметот може да се преклопи, лесен за носење, брис со вода, лесен за одржување чист; висока резолуција, силна артикулација. Материјал : Полиестерска Ткаенина. Големина : 7х5фт (220х150см). Позадина Со Горниот Џеб на Столбот. Манчинско Перење, Без Бразда. Предметот може да се преклопи, лесен за носење, брис со вода, лесен за одржување чист; висока резолуција, силна артикулација.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84