• Ново
Стерлинг сребрена хавајска плумерија цвет цз мејл лист прстен родиум обложена големина 5

Стерлинг сребрена хавајска плумерија цвет цз мејл лист прстен родиум обложена големина 5

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Стерлинг сребрена 925 хавајски 12мм плумерија цвет цз 4 мејл лист прстен родиум големина 5 цвет големина : 12мм (прибл. 1/2"). Тежина : прибл. 3,4 грама; Камен : јасна Кубна Цирконија (ЦЗ). Родиум обложени заврши; Печат : 925. Вклучена Е Бесплатна Кутија За Подароци За Накит По пакет. Се наоѓаме на хонолулу хаваи. Нашите производи се испраќаат директно од Хаваи Со Љубов и Алоха Дух.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00