• Ново
Тоскана од лесна улица Рикарда италијански пета сандали

Тоскана од лесна улица Рикарда италијански пета сандали

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Деталите се клучни кога станува збор за Рикарда од Тоскана од Лесна улица. Оваа слабо слајд сандала е лесно да се даде изјава со, испреплетени и плетенки детали ќе ја подобрат секоја облека. Лесната и флексибилна удобна единица ќе го направи овој вистински избор за секоја пригода. Лесна и флексибилна надворешна плоча. На тренд италијански плетенка детали. Наменето и за мода и за удобност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00