• Ново
10к Жолто Злато Кафеав Дијамант Кросовер Бенд Прстен Cttw

10к Жолто Злато Кафеав Дијамант Кросовер Бенд Прстен Cttw

Buyers rating:
DEN 2999.84

Износ

Златен Кросовер Бенд Прстен 3/4 Cttw Тркалезни Кафеави Дијамантски Жени Изработени во 10kt Жолто Злато. Вкупна тежина од 3/4 Карати. Ширина на најширока точка : 8 мм (.31 инчи); Ширина на стеблото : 2,5 мм. Тежи 2,58 грама (приближно). Избор на големина на прстен. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00