• Ново
Божиќна Елка Топер Златна Ѕвезда Декорација Божиќ Врвен Украс Сјаен Украс

Божиќна Елка Топер Златна Ѕвезда Декорација Божиќ Врвен Украс Сјаен Украс

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*тоа е неопходна декорација за елката декорација дрво.* Производот е главно направен од злато, сребро и црвено .*Таа е погодна за големина, мала тежина и преферирани додатоци.* Погоден за сите видови украси за Новогодишна елка * материјалот е пластичен, а однадвор се попрскува слој сјај во прав. Нормално е да се испушти прашокот спецификација : големина На Производот : 25cmproduct материјал : Пластика Боја : Црвена,Златна, Сребрена Содржина На Пакетот : 1 x Божиќна Старнота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. РАНМЕИ 25 СМ Топер За Новогодишна Елка Златна Ѕвезда Декорација Божиќ Врвен Украс Сјаен Украс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Еден Костим За Капење За Женски Слатки Цветни Костими За Капење Врвка За Влечење Костим За Капење Со Висок Крој Монокини

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

DEN 0.67
6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84